O mnie

Nazywam się Łucja Wąsowicz, mam 23 lata. Cukiernictwo jest moją największą pasją, a Bakingland – moim już ponad 3 letnim dzidziusiem:) Jak to się zaczęło? Bardzo szybko, od ROBIENIA tego co kocham:) Na początku dla tych, których kocham – tworzenia tego co uważam za najpyszniejsze, bo najgorsze to zjeść niedobre ciastko:(

Oprócz robienia ciastek studiuję też medycynę, już bliżej niż dalej do zostania lekarką:) Na 3 roku studiów zaczęła się moja przygoda z gastro, bez żadnego doświadczenia – jako jedyny cukiernik w restauracji. Czy było ciężko? To był hardcore! Ale było warto:) Nauczyłam się czym jest prawdziwe cukiernictwo, dzięki temu jeszcze bardziej uświadomiłam sobie, że to kocham i chcę rozwijać swoje umiejętności. Razem z moim ukochanym chłopakiem, z okazji pierwszych urodzin Bakinglandu, zorganizowaliśmy nasze pierwsze słodkie warsztaty:) Początek 2022 roku był pełen nowych wyzwań i zwrotów akcji, dwukrotnie zostaliśmy zaproszeni do udziału w słodkich podcastach radiowych, których możecie posłuchać poniżej:)

Spełniło się też jedno z moich słodkich marzeń – zaczęłam pracę w najpiękniejszej i najsłodszej cukierni we Wrocławiu – NananDziś jestem w miejscu o których marzyłam, tworzę rzeczy które zawsze podziwiałam i uczę się cukiernictwa jakiego wcześniej nie znałam. A Bakingland tworzę dla Was i dzięki Wam, to wy jesteście dla mnie motywacją i pozwoliliście mi uwierzyć w siebie:)

Witam w Bakinglandzie♥

Posłuchaj naszych radiowych podcastów:)

PODCASTY

Dodaj komentarz

Zapisz się na mój newsletter!

Co jakiś czas podeślę Ci niepublikowanie nigdzie indziej wyjątkowe przepisy i super wskazówki, dzięki którym powstanie coś wspaniałego :)